Opinie

Opinie

Stowarzyszenie Centrum Praw Ojca i Dziecka

Podziękowanie dla mecenasa Jacka Bussa z Kancelarii Adwokackiej Jacek Buss Gdynia za wieloletnią i owocną współpracę ze Stowarzyszeniem Centrum Praw Ojca i Dziecka na polu niesienia pomocy ojcom, dzieciom i rodzinom w ramach cotygodniowych dyżurów prawniczych, udzielając -pro bono- telefonicznych porad i pomocy prawnej na terenie całego kraju.

Jacek

5/5

Odpowiedni fachowiec, w odpowiednim miejscu. Konsultacja załatwiła sprawę, serdecznie wszystkim polecam współpracę z Panem Jackiem.

Kamil

5/5

Pełen profejsonalizm w prowadzeniu sprawy o prawa rodzicielskie. Poprzedni adwokat nie był w stanie udowodnić słuszności w sądzie. Adwokat Buss po dwóch rozprawach załatwił sprawę.

Alicja

5/5

Sprawa o rozwód z orzeczeniem winy przebiegła pomyślnie. Dobra robota wykonana przez prawnika.

Cezary

5/5

Przystępna cena porady prawnej, która rozjaśniła mi wiele w temacie prawa. Polecam każdemu, ludzkie podejście do drugiego człowieka.

Janina

5/5

Rewelacyjne podejście do sprawy rozwodowej. Nie mam zastrzeżeń, polecam.

Marcin

5/5

Udana współpraca na uczciwych warunkach. Atrakcyjna cena w porównaniu do konkurencji.

Jan

5/5

Kontaktowość to drugie imię Pana Jacka. Nigdy nie było z tym problemów. Sprawa o spadek wygrana.

Karolina

5/5

Wszystko okej, w razie potrzeby wrócę do Pana Buss. Na plus biuro w centrum Gdyni.

Kamila

5/5

Mimo lokalizacji kancelarii na drugim końcu Polski to bardzo polecam. Mało tak uczciwych ludzi pozostało na tym świecie. Fachowa i konkretna pomoc, dziękuje!  Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii, z pewnością powrócę w przyszłości, gdy tylko będzie taka potrzeba.